Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nieporęcie

Jednostka Urzędu Gminy Nieporęt

tel. kontaktowy: +48 22 772-00-89

Aktualności

Informacja o otwarciu pływalni!

Data umieszczenia:

Aquapark „Fala” zaprasza po przerwie technologicznej.

Przerwa technologiczna - przeprowadzana co roku - jest okazją do wymiany wody i przeprowadzenia poważniejszych remontów, niemożliwych do wykonania, gdy w obiekcie są klienci. Od 09 lipca (poniedziałek) mają Państwo do dyspozycji basen sportowy z 6 – ma torami i temperaturą wody 27 stopni, basen rekreacyjny, w którym woda jest nieco cieplejsza (33 stopnie), jacuzzi (36 stopni) oraz saunę suchą, w której temperatura dochodzi do 110 stopni.

Podczas przerwy technologicznej wyremontowana została zjeżdżalnia, wyczyszczono niecki basenowe, a filtry zostały napełnione węglem aktywnym. Ponadto wykonany został remont jednej centrali wentylacyjnej, wymienione zostały również fugi dookoła niecek oraz w nogomyjkach. Przeprowadzone zostały też naprawy malarskie.

O zaletach przebywania w środowisku wodnym nie trzeba nikogo przekonywać (oczywiste walory zdrowotne), ale warto wspomnieć o atrakcjach, które są organizowane na pływalni Aquapark „Fala”. Wszyscy klienci mogą korzystać z atrakcji OSIR GN przez siedem dni w tygodniu, w godzinach od 6 do 22 (od poniedziałku do piątku) natomiast od 8:00 do 22:00 (w soboty, niedziele i święta). W wakacje dostępne są – jak co roku – bilety wakacyjne, dla dzieci do 16 roku życia po 6,00 zł/h. Ponadto dysponujemy biletami rodzinnymi, które dostępne są w godzinach otwarcia pływalni. Dodatkowo klienci mogą wykupić karty abonamentowe, dające korzyści ekonomiczne. Dzieci i młodzież mogą uczęszczać na zajęcia nauki i doskonalenia pływania przygotowywane przez Szkołę OLOSPORT. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek, środę i piątek w godzinach 16:30 – 19:30. Treningi prowadzone są przez doświadczonych trenerów i instruktorów pływania. Jak co roku, Aquapark „Fala” gościć będzie także uczestników zajęć pływackich organizowanych przez Lato w mieście (m.in.: Gmina Wieliszew, SP nr 4 w Markach). Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy!

Foto

Foto

Foto

Foto
Cennik korzystania z plywalni

Adres

Aquapark Fala
ul. Koncertowa 4,
Stanisławów Pierwszy,
05-126 Nieporęt
tel.: 22 772 00 89
tel.: 22 732 23 22
e-mail: osir@osir.nieporet.pl

Pływalnia czynna

Pływalnia jest czynna
od poniedziałku do piątku:
6:00 - 22:00
w soboty, niedziele i święta:
8:00 - 22:00
Harmonogram
na 2017-2020

Grafik obłożenia

Grafik obłożenia pływalni: Grafik

Badania wody

Zbiorcza ocena jakości wody na pływalni za 2017 r.

Aktualne badania stanu wody w basenie

Stopka

© 2012 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nieporęcie
Zawartość merytoryczna: PATRYCJA MAJEWSKA, e-mail: p.majewska@osir.nieporet.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl
Serwis uruchomiono 1 maja 2012 r.